FASON ÜRETİM

MCC Kozmetik A.Ş. yılların vermiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimi ile iş ortaklarının taleplerini en üst düzeyde karşılamaktadır.

Tüm birimleri büyük bir uyum içerisinde çalışarak, hammaddenin fabrikaya girişinden, ürünün tüketiciye sunulmasına kadar geçen süreç adım adım kontrol edilmekte böylece yüksek kalitede ürün ve hizmet sağlanmaktadır.

Teknik kadrosu ile sektöründeki bilimsel çalışmaları yakından takip eden firmamız, bünyesindeki ar-ge ve kalite kontrol laboratuvarlarında yenilikçi ve sürdürülebilir kozmetik ürünleri geliştirmektedir. İş ortaklarını süreçlerden haberdar etmekte ve sektördeki değişime ayak uydurmalarını sağlamaktadır.

Ayrıca firmamız bünyesinde bulunan laboratuvarlarımızda müşterilerine ürün geliştirme ve ambalaj tasarımı konusunda teknik destekler sağlamaktadır.

MCC Kozmetik A.Ş. günlük 35.000 adet ürün üretme kapasitesine sahip tesislerinde kozmetik üreticilerinin uymak zorunda olduğu GMP şartlarına uygun üretim yapan, Sağlık Bakanlığına ürün bildirimlerini yapan, Bakanlığın zorunlu tuttuğu tüm sağlık ve hijyen yönetmeliklerini yerine getiren, sektörünün lider firmalarından biri olma yolunda emin adımlarla ilerleyen bir kurumdur.

Tüm Private Label (Fason) ihtiyaçlarınızda info@mcccosmetic.com.tr adresinden mail olarak yada + 90 246 502 02 02 nolu telefon hattımızdan bizlere ulaşmanız sürecin başlaması için yeterli olacaktır.

Sıvı Dolum

Fason Kozmetik Üretimi süreçlerinde, Sıvı dolum parkurumuz 10ml - 5000lt arasındaki hacimlerde Günlük 20.000 Adet dolum kapasitesi ile hizmet vermektedir

Parfüm

Kolonya

Ortam Kokusu

Sıvı Sabun

Duş Jeli

Şampuan

Tonik

Cilt Temizleme Köpüğü

Vücut Spreyleri

Çamaşır Kokuları

Çiçek Suları (Floral Water)

Viskoz Dolum

Fason Kozmetik Üretimi süreçlerinde, Viskoz dolum parkurumuz 25ml - 1000lt arasındaki hacimlerde Günlük 20.000 Adet dolum kapasitesi ile hizmet vermektedir

Krem

Losyon

Butter Çeşitleri

Tüp Dolum

Fason Kozmetik Üretimi süreçlerinde, Tüp dolum parkurumuz 20ml - 250ml arasındaki hacimlerde Günlük 25.000 Adet dolum kapasitesi ile hizmet vermektedir

Krem

Losyon


Private label kozmetik ürünlerinin yatırımcı örnekleri;

Kendi Kozmetik/Kişisel Bakım markası olan yada yeni bir marka oluşturmak isteyen girişimciler,

Kendi Kozmetik/Kişisel Bakım markasına sahip olmak isteyen ünlüler,

Kendi Kozmetik/Kişisel Bakım markasına sahip olmak isteyen güzellik merkezleri,

Kendi Kozmetik/Kişisel Bakım markasına sahip olmak isteyen kuaförler,

Kendi Kozmetik/Kişisel Bakım markasına sahip olmak isteyen eczaneler

Kendi Kozmetik/Kişisel Bakım markasına sahip olmak isteyen E-Ticaret siteleri vb.